Pondělí, 22 Led 2018
 
 
E-shop PDF Tisk Email

Křižovatka tří moří - vodní koridor Dunaj–Odra–Labe

V roce 2015 vyšlo třetí aktualizované vydání této obsáhlé knihy věnované nejenom největšímu českému vodocestnému projektu, ale i vodním cestám celého světa. Kniha obsahuje bohatě ilustrovaných 410 stran včetně leteckých fotografií, grafů, schémat, podrobných map a analýz.

Cena: 499,- Kč + poštovné a balné


Svět vodních cest

Kniha z roku 1988, která se věnuje vodním cestám na celém světě a podrobně je popisuje. 240 stran, bohatě ilustrovaná. Popisky obrázků s překlady do Ruského, Anglického a Německého jazyka.

Cena: 199,- Kč + poštovné a balnéVodní cesty světa

Kniha s aktualizovaným a rozšířeným obsahujem oproti předešlé knize, která se věnuje vodním cestám na celém světě a podrobně je popisuje. 500 stran, bohatě ilustrovaná, rok vydání 1996. Tato kniha je nejpodrobnější českou publikací na téma vodních cest celého světa.

Cena: 399,- Kč + poštovné a balné


Vodní cesty a plavba

Časopis pro ekologické, ekonomické a technické aspekty vodní dopravy a vodních cest v ČR, Evropě a na jiných kontinentech. Vychází čtvrtletně, rozsah 50 až 60 stran. Uvedená cena je za roční předplatné.

Cena: 350,- Kč včetně poštovného

 

České knihy a publikace objednávejte na e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Mapa českých vodních cest, mapa evropských vodních cest, mapa vodních cest USA a další publikace

Francouzská společnost Euromapping nabízí přehledné mapy vodních cest včetně České republiky a další publikace související s vodní dopravou v Evropě a ve světě

Cena evropské mapy vodních cest: € 24.00

Cena severoamerické mapy vodních cest: € 22.00

Cena české mapy vodních cest (PDF): € 10.00

Mapy, knihy a další publikace o evropských a světových vodních cestách (v anglickém jazyce) objednávejte prostřednictvím internetového obchodu společnosti Euromapping:
http://www.transmanche.net/shop/