Środa, 17 Lip 2024
 
 
E-shop
There are no translations available.

O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe

Nová kniha autorů Josefa Podzimka, Petra Formana a Tomáše Kolaříka popisuje historii, současnost, ale především přednosti vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe. Účelem knihy je na 152 stranách propagace dokončení tohoto vodního koridoru jako nedílné součásti evropského dopravního systému. Detailně jsou také popsány přednosti vnitrozemské vodní dopravy. Pro porovnání a vysvětlení, že se nejedná o megalomanský projekt, kniha popisuje aktuální podobné projekty ve světě – mj. německý průplav Rýn-Mohan-Dunaj, francouzský průplav Seina-sever, ruské průplavy pěti moří, čínský Císařský průplav nebo námořní Panamský a Suezský průplav.

Cena: 261,- Kč

Objednávejte na: www.kosmas.cz/knihy/239181/o-dokonceni-vodniho-koridoru-dunaj-odra-labe/

 

Křižovatka tří moří - vodní koridor Dunaj–Odra–Labe

V roce 2015 vyšlo třetí aktualizované vydání této obsáhlé knihy věnované nejenom největšímu českému vodocestnému projektu, ale i vodním cestám celého světa. Kniha obsahuje bohatě ilustrovaných 410 stran včetně leteckých fotografií, grafů, schémat, podrobných map a analýz.

Cena: 499,- Kč + poštovné a balné

 

Vodní cesty světa - VYPRODÁNO

Kniha s aktualizovaným a rozšířeným obsahujem oproti předešlé knize, která se věnuje vodním cestám na celém světě a podrobně je popisuje. 500 stran, bohatě ilustrovaná, rok vydání 1996. Tato kniha je nejpodrobnější českou publikací na téma vodních cest celého světa.

Cena: VYPRODÁNO

Svět vodních cest

Kniha z roku 1988, která se věnuje vodním cestám na celém světě a podrobně je popisuje. 240 stran, bohatě ilustrovaná. Popisky obrázků s překlady do Ruského, Anglického a Německého jazyka.

Cena: 199,- Kč + poštovné a balnéVodní cesty a plavba

Časopis pro ekologické, ekonomické a technické aspekty vodní dopravy a vodních cest v ČR, Evropě a na jiných kontinentech. Vychází čtvrtletně, rozsah 50 až 60 stran. Uvedená cena je za roční předplatné.

Cena: 350,- Kč včetně poštovného

 

České knihy a publikace objednávejte na e-mailové adrese: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Mapa českých vodních cest, mapa evropských vodních cest, mapa vodních cest USA a další publikace

Francouzská společnost Transmanche zpracovává přehledné mapy vodních cest Evropy a světa a další publikace související s vodními cestami a plavbou.

Mapy, knihy a další publikace o evropských a světových vodních cestách objednávejte prostřednictvím internetového obchodu společnosti Transmanche: www.transmanche.net/shop/